KONKURS Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
16770
post-template-default,single,single-post,postid-16770,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_260,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4

KONKURS Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada obchodzimy w Polsce Święto Niepodległości. To jedna z najważniejszych dat w historii naszego kraju. Z tej okazji , 9 listopada będziemy mieli okazję sprawdzić , ile wiemy na ten temat. Tego dnia uczcimy Święto Narodowe poprzez współzawodnictwo konkursowe oraz śpiewanie pieśni patriotycznych. Na wspólne świętowanie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli 9 listopada 2022 r. o godz. 9.40 / trzecia godzina lekcyjna / .
W każdej klasie należy wyznaczyć dwóch uczniów,  którzy reprezentując swoich kolegów przystąpią do rozwiązywania testu konkursowego. Na najlepszych czekają nagrody.
Przypominamy, że wszystkich obowiązuje strój galowy i kotyliony.