EUROLINGUA - IV edycja

 

Drodzy  uczniowie, nauczyciele i rodzice,

już po raz czwarty w naszym mieście odbędzie się turniej Eurolingua. Zapraszamy  do wzięcia udziału w rozgrywkach międzyszkolnych, które odbędą się 03.06.2016 w Zespole Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp w Szczecinie-Dąbiu przy ul. Taborowej 7.

W tym roku do udziału w turnieju zapraszamy uczniów VI klas szkół podstawowych, wszystkich klas gimnazjum oraz I i II klasy szkół ponadgimnazjalnych.

Tego dnia o miano najlepszej drużyny Eurolingua będą rywalizować szkoły z województwa zachodniopomorskiego.  Zachodniopomorski Turniej Eurolingua jest lubiany przez dzieci, zachwalany przez nauczycieli oraz dyrektorów. Co roku objęty jest honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz innych stowarzyszeń. Sponsorami nagród są Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp, szkoła językowa Mobile Lingua, znane wydawnictwa podręczników do nauki języków obcych oraz wielu innych sponsorów. Na uczestników czeka również wiele atrakcji towarzyszących.

W załączniku znajdą Państwo regulamin konkursu wraz z deklaracją uczestnictwa. Zapraszam do udziału! Czekamy na Państwa deklarację uczestnictwa.

Organizatorzy

Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp

Szkoła językowa Mobile Lingua

czytaj dalej

Dąbskie Biegi Uliczne 2004 - 2016

informacja w przygotowaniu

Forum samorządowe szkół Prawobrzeża

W dniu 29 października br. z inicjatywy Gimnazjum nr 29 odbyło się pierwsze spotkanie samorządów uczniowskich szkół Prawobrzeża pt. Samorządność w szkole - fakty i mity. Na pierwszym spotkaniu zapoznano uczniów z historią i znaczeniem samorządności, z podstawami prawnymi oraz rolą samorządu w szkole.

czytaj dalej

Iskierka Radości 2008/2009

Program występów w CHR Galaxy 23.11.2008 w ramach akcji „Iskierka Radości”

czytaj dalej

Iskierka Radości 2009/2010

Propozycje "iskierkowych Tygodni"

czytaj dalej

facebook