1700 zł dla Kayele

KAYELE LEPALO jest uczennicą szkoły podstawowej. Mieszka w Kipsing w Kenii, w Afryce. Jej użyczyliśmy gościny w naszych sercach, przystępując do programu Adopcja na Odległość

W lutym p. Marzena Danowska z innymi katechetami uczestniczyła w pielgrzymce szlakiem placówek misyjnych sióstr felicjanek w Kenii. Po rozmowach, słuchaniu doświadczeń i oglądaniu zdjęć, postanowiliśmy przystąpić do programu adopcji ucznia na odległość. Pragniemy wspierać edukacje i talenty Kayele Lepalo mieszkanki Kipsing. Oprócz przekazywania wiedzy ogólnej, stwarzamy naszym uczniom możliwość rozwoju talentów artystycznych, słuchu muzycznego. Ponadto pragniemy, aby nasza młodzież była wrażliwa na potrzeby innych, troskliwa, opiekuńcza, ale i otwarta na inne kultury i znajomości. Pozyskaliśmy pierwsze upominki, na korytarzu szkoły jest gazetka o Kipsing, odbyły się lekcje z pokazem zdjęć. Zapraszamy rodziców do współpracy.

Podczas tegorocznej zbiórki pieniążków na dofinansowanie edukacji Kayle udało się zebrać 1700 zł, które już zasiliły konto dziewczynki. Dziękuję wszystkim, dzięki którym ta spektakularna suma była możliwa do osiągnięcia.

Pieniądze zebrano podczas sprzedaży płyty -cegiełki "Kolędy dobrych serc".

powrót

Szkoła Muzyczna I stopnia CANTILENA - zaprasza

Szkoła Muzyczna I stopnia CANTILENA - zaprasza

29 Finał - 31.01.2021r.

29 Finał - 31.01.2021r.

1700 zł dla Kayele

1700 zł dla Kayele

facebook