Policja konna w naszej szkole
16593
post-template-default,single,single-post,postid-16593,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_260,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4

Policja konna w naszej szkole

21 czerwca 2022r. w progi naszej szkoły zawitali niecodzienni goście. Uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w Policji konnej, dowiedzieć się ciekawostek nt. szkolenia koni i jeźdzców , poznać zachowania i predyspozycje koni policyjnych. Funkcjonariusze : sierż. Aleksandra Mętel na Cynobrze i sierż. Marcel Banach na Allesie , pod wodzą  kom. Agnieszki Kacprzak  przeprowadzili pokaz elementów szkolenia , w którym wzięli udział nasi uczniowie.  W imieniu społeczności szkolnej i zaproszonych uczniów ze SP Nr 71 serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i mile spędzony czas.

dziękuję 🙂