Uwaga! Publikowany plan lekcji uległ kosmetycznym zmianom z powodu zmiany nauczyciela religii. Obowiązuje od 16 października 2017r.

Plan lekcji dla klasy VII SP

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 



 



 

WF
s. 4

 
08:50 - 09:35

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

Geografia
s. 4
Fornalczyk Jolanta

 

Informatyka gr 1
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 



 

Geografia
s. 4
Fornalczyk Jolanta

 
09:40 - 10:25

J.niem./ J.hiszp.
s.4 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

Informatyka gr 2
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

Plastyka
s. 4
Rutkowska Elżbieta

 
10:35 - 11:20

WF
s. 4
Lempel-Królak Elżbieta

 

j.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 

Fizyka
s. 4
Jedlikowska Iwona

 

Chemia
s. 4
Szałata Katarzyna

 

Historia
s. 4
Szydłowski Krzysztof

 
11:30 - 12:15

WF
s. 4
Lempel-Królak Elżbieta

 

Muzyka
s. 4
Cichosz Paweł

 

J. polski
s. 4
Grocholska Barbara

 

Historia
s. 4
Szydłowski Krzysztof

 

j.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 
12:30 - 13:15

Lekcja wychowawcza
s. 4
Janicka Magdalena

 

Biologia
s. 4
Godzwon Wioletta

 

J. polski
s. 4
Grocholska Barbara

 

Fizyka
s. 4
Jedlikowska Iwona

 

Religia
s. 4
ks Łabenda Karol

 
13:25 - 14:10

j.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 

Chemia
s. 4
Szałata Katarzyna

 

j.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 

Biologia
s. 4
Godzwon Wioletta

 



 
14:15 - 15:00

J. polski
s. 4
Grocholska Barbara

 

J.niem./ J.hiszp.
B2
M. Janicka / A. Nieradko

 

Doradztwo Zawodowe
s. 4
Zmacińska Halina Anna

 

J. polski
s. 4
Grocholska Barbara

 



 
15.05 - 15.50



 



 



 

J. polski
s. 4
Grocholska Barbara

 
 

Plan lekcji dla klasy II G

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

Informatyka gr 1
s. 8
Kowalewski Marcin

 



 

Zajęcia techniczne
s. 8
Rutkowska Elżbieta

 
08:50 - 09:35

Lekcja wychowawcza
s. 8
Lempel-Królak Elżbieta

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 



 

Zajęcia techniczne
s. 8
Rutkowska Elżbieta

 
09:40 - 10:25

Historia
s. 8
Szydłowski Krzysztof

 

Zajęcia artystyczne
s. 8
Cichosz Paweł

 

Fizyka
s. 8
Jedlikowska Iwona

 



 

j.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 
10:35 - 11:20

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

Informatyka gr 2
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

j.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 
11:30 - 12:15

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

Fizyka
s. 8
Jedlikowska Iwona

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 
12:30 - 13:15

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

Religia
s. 8
ks Łabenda Karol

 

Biologia
s. 8
Godzwon Wioletta

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 
13:25 - 14:10

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

WOS
s. 8
Marczak Barbara

 

Biologia
s. 8
Godzwon Wioletta

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

Historia
s. 8
Szydłowski Krzysztof

 
14:15 - 15:00

Geografia
s. 8
Fornalczyk Jolanta

 

Chemia
s. 8
Szałata Katarzyna

 

j.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 



 
15.05 - 15.50



 



 



 

j.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 



 

Plan lekcji dla klasy III GA

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

Biologia
s. 9
Godzwon Wioletta

 

Geografia
s. 9
Fornalczyk Jolanta

 



 

Matematyka
s. 9
Szałata Katarzyna

 



 
08:50 - 09:35

j.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 

Historia
s. 9
Szydłowski Krzysztof

 



 

Matematyka
s. 9
Szałata Katarzyna

 



 
09:40 - 10:25

J. polski
s. 9
Durka Janina

 

WOS
s. 9
Marczak Barbara

 

J. polski
s. 9
Durka Janina

 

j.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 



 
10:35 - 11:20

J. polski
s. 9
Durka Janina

 

Muzyka
s. 9
Cichosz Paweł

 

J. polski
s. 9
Durka Janina

 

Historia
s. 9
Szydłowski Krzysztof

 

Religia
s. 9
ks Łabenda Karol

 
11:30 - 12:15

J.hiszpański
s. 9
Nieradko Artur

 

J.hiszpański
s. 9
Nieradko Artur

 

Fizyka
s. 9
Jedlikowska Iwona

 

Chemia
s. 9
Szałata Katarzyna

 

Lekcja wychowawcza
s. 9
Szydłowski Krzysztof

 
12:30 - 13:15

Geografia
s. 9
Fornalczyk Jolanta

 

Matematyka
s. 9
Szałata Katarzyna

 

j.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s. 9
Durka Janina

 

Matematyka
s. 9
Szałata Katarzyna

 
13:25 - 14:10



 

WF
B1
Tomaszewska Izabela

 

J.hiszpański
s. 9
Nieradko Artur

 

Fizyka
s. 9
Jedlikowska Iwona

 

Matematyka
s. 9
Szałata Katarzyna

 
14:15 - 15:00



 

WF
B1
Tomaszewska Izabela

 

Biologia
s. 9
Godzwon Wioletta

 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy III GB

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 



 

Matematyka
s.10
Głowacka Anna

 

Matematyka
s.10
Głowacka Anna

 

Geografia
s.10
Fornalczyk Jolanta

 
08:50 - 09:35

Biologia
s.10
Godzwon Wioletta

 

Religia
s.10
ks Łabenda Karol

 

Fizyka
s.10
Jedlikowska Iwona

 

Fizyka
s.10
Jedlikowska Iwona

 

j.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 
09:40 - 10:25

j.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 

j.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 

Chemia
s.10
Szałata Katarzyna

 

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 
10:35 - 11:20

Historia
s.10
Szydłowski Krzysztof

 

WOS
s.10
Marczak Barbara

 

Doradztwo Zawodowe
s.10
Zmacińska Anna

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 



 
11:30 - 12:15

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 



 
12:30 - 13:15

J. polski
s.10
Durka Janina

 

Muzyka
s.10
Cichosz Paweł

 

Matematyka
s.10
Durka Janina

 

Historia
s.10
Szydłowski Krzysztof

 



 
13:25 - 14:10

Geografia
s.10
Fornalczyk Jolanta

 

Biologia
s.10
Godzwon Wioletta

 



 

Matematyka
s.10
Głowacka Anna

 



 
14:15 - 15:00

Matematyka
s.10
Głowacka Anna

 

Matematyka
s.10
Głowacka Anna

 



 

WF
B1
Tomaszewska Izabela

 



 
15.05 - 15.50



 



 



 

WF
B1
Tomaszewska Izabela

 



 

Plan lekcji dla klasy I LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 



 

Matematyka
s. 2
Owczarek Eliza

 

Matematyka
s. 2
Owczarek Eliza

 

J. polski
s. 2
Grocholska Barbara

 
08:50 - 09:35



 

WOS
s. 2
Marczak Barbara

 

j.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 

j.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s. 2
Grocholska Barbara

 
09:40 - 10:25



 

J.niem./ J.hiszp.
s. 2
M. Janicka / A. Nieradko

 

J.niem./ J.hiszp.
s.2 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

WOK
s. 2
Rutkowska Elżbieta

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 
10:35 - 11:20

j.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

Informatyka
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

Fizyka
s. 2
Jedlikowska Iwona

 

Podstawy przedsiębiorczości
s. 2
Bieniasz Anna

 
11:30 - 12:15

Historia
s. 2
Szydłowski Krzysztof

 

j.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 

Religia
s. 2
ks Łabenda Karol

 

J. polski
s. 2
Grocholska Barbara

 

Podstawy przedsiębiorczości
s. 2
Bieniasz Anna

 
12:30 - 13:15

J. polski
s. 2
Grocholska Barbara

 

Biologia
s. 2
Bolewicz Agnieszka

 



 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
s. 2
Bartosik Dagmara

 
13:25 - 14:10

J.niem./ J.hiszp.
s.2 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

Matematyka
s. 2
Owczarek Eliza

 



 

Historia
s. 2
Szydłowski Krzysztof

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
s. 2
Bartosik Dagmara

 
14:15 - 15:00

Lekcja wychowawcza
s. 2
Nieradko Artur

 

Geografia
s. 2
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 



 



 
15.05 - 15.50



 

Chemia
s. 2
Szałata Katarzyna

 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy II LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 



 

Matematyka
s. 7
Owczarek Eliza

 
08:50 - 09:35



 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 7
Owczarek Eliza

 

Matematyka
s. 7
Owczarek Eliza

 

Historia i społeczeństwo
s. 7
Szydłowski Krzysztof

 
09:40 - 10:25



 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

Biologia - roz.
s. 7
Bolewicz Agnieszka

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 

Lekcja wychowawcza
s. 7
Owczarek Eliza

 
10:35 - 11:20



 

J.niem./ J.hiszp.
s.7 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 
11:30 - 12:15

Biologia - roz.
s. 7
Bolewicz Agnieszka

 

Historia i społeczeństwo
s. 7
Szydłowski Krzysztof

 

J.niem./ J.hiszp.
s.7 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

j.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

Religia
s. 7
ks Łabenda Karol

 
12:30 - 13:15

Biologia - roz.
s. 7
Bolewicz Agnieszka

 

J. polski
s. 7
Burdzań Agnieszka

Biologia - roz.
s. 7
Bolewicz Agnieszka

 

J. polski
s. 7
Burdzań Agnieszka

 

geografia - roz.
s. 7
Niedostatkiewicz Wioletta

 

J.niem./ J.hiszp.
s.7 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
13:25 - 14:10

J. polski
s. 7
Burdzań Agnieszka

 

Matematyka
s. 7
Owczarek Eliza

 

geografia - roz.
s. 7
Niedostatkiewicz Wioletta

 

geografia - roz.
s. 7
Niedostatkiewicz Wioletta

 

J.niem./ J.hiszp.
s.7 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
14:15 - 15:00

J. polski
s. 7
Burdzań Agnieszka

 



 

geografia - roz.
s. 7
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy III LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 



 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 



 



 
08:50 - 09:35



 



 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 
09:40 - 10:25



 



 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

Religia
s. 3
ks Łabenda Karol

 
10:35 - 11:20



 

Historia i społeczeństwo
s. 3
Szydłowski Krzysztof

 

WF
B2
Lempel-Królak Elżbieta

 

WF
s. 3
Lempel-Królak Elżbieta

 

J.niem./ J.hiszp.
s.3 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
11:30 - 12:15

j.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

Lekcja wychowawcza
s. 3
Karklissiyska Anna

 

WF
s. 3
Lempel-Królak Elżbieta

 

J.niem./ J.hiszp.
s.3 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
12:30 - 13:15

j.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 

j.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

Historia i społeczeństwo
s. 3
Szydłowski Krzysztof

 
13:25 - 14:10

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 

J.niem./ J.hiszp.
s.3 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

j.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 



 
14:15 - 15:00

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 
15.05 - 15.50



 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 
facebook