Uwaga ! Publikowany plan lekcji obowiązuje od 15 października 2018r.

Plan lekcji dla klasy VI SP

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

Przyroda
s. 7
Godzwon Wioletta

 



 

Przyroda
s. 7
Godzwon Wioletta

 

Historia i społeczeństwo
s. 7
Marczak Barbara

 

Historia i społeczeństwo
s. 7
Pieniak Monika

 
08:50 - 09:35

J. polski
s. 7
Durka Janina

 

J.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

Zajęcia komputerowe
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

J. polski
s. 7
Durka Janina

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 
09:40 - 10:25

J. polski
s. 7
Durka Janina

 

Zajęcia techniczne
s. 7
Rutkowska Elżbieta

 

Plastyka
s. 7
Rutkowska Elżbieta

 

Lekcja wychowawcza
s. 7
Marczak Barbara

 

Matematyka
s. 7
Pieniak Monika

 
10:35 - 11:20

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

J. polski
s. 7
Durka Janina

 



 



 
11:30 - 12:15

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

J. polski
s. 7
Durka Janina

 

J.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 



 



 
12:30 - 13:15

Matematyka
s. 7
Pieniak Monika

 

Muzyka
s. 7
Cichosz Paweł

 



 



 



 
13:25 - 14:10

Matematyka
s. 7
Pieniak Monika

 

Przyroda
s. 7
Godzwon Wioletta

 



 



 



 
14:15 - 15:00

J.angielski
s. 7
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 7
Pieniak Monika

 



 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy VII SP

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 

Matematyka
s. 2
Głowacka Anna

 

Matematyka
s. 2
Głowacka Anna

 

J. polski
s. 2
Sobczyk Rafał

 

Matematyka
s. 2
Głowacka Anna

 
08:50 - 09:35

J.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 2
Głowacka Anna

 

J.niemiecki
s. 2
Janicka Magdalena

 

Historia
s. 2
Marczak Barbara

 

WF
s. 2
Lempel-Królak Elżbieta

 
09:40 - 10:25

Chemia
s. 2
Brewińska Anna

 

J.niemiecki
s. 2
Janicka Magdalena

 

Geografia
s. 2
Fornalczyk Jolanta

 

Informatyka
s. 2
Kowalewski Marcin

 

J.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 
10:35 - 11:20

WF
s. 2
Lempel-Królak Elżbieta

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Biologia
s. 2
Godzwon Wioletta

 

Doradztwo Zawodowe
s. 2
Zmacińska Anna

 

Lekcja wychowawcza
s. 2
Karklissiyska Anna

 
11:30 - 12:15

WF
s. 2
Lempel-Królak Elżbieta

 

Muzyka
s. 2
Cichosz Paweł

 

Plastyka
s. 2
Rutkowska Elżbieta

 



 

Fizyka
s. 2
Pieniak Monika

 
12:30 - 13:15

Geografia
s. 2
Fornalczyk Jolanta

 

Chemia
s. 2
Brewińska Anna

 

J.angielski
s. 2
Karklissiyska Anna

 



 



 
13:25 - 14:10

Historia
s. 2
Marczak Barbara

 

J. polski
s. 2
Sobczyk Rafał

 

J. polski
s. 2
Sobczyk Rafał

 



 



 
14:15 - 15:00

Biologia
s. 2
Godzwon Wioletta

 

J. polski
s. 2
Sobczyk Rafał

 

J. polski
s. 2
Sobczyk Rafał

 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy VIII SP

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

Fizyka
s. 4
Pieniak Monika

 

Lekcja wychowawcza
s. 4
Janicka Magdalena

 

Informatyka gr 1
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

Informatyka gr 2
s.informatyczna
Kowalewski Marcin

 

J.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 
08:50 - 09:35

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

J. polski
s. 4
Durka Janina

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 
09:40 - 10:25

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

Matematyka
s. 4
Głowacka Anna

 

J. polski
s. 4
Durka Janina

 

WF
s. 4
Lempel-Królak Elżbieta

 
10:35 - 11:20

J. polski
s. 4
Durka Janina

 

J.niem./ J.hiszp.
s. 4
M. Janicka / A. Nieradko

 

J.niem./ J.hiszp.
s.4 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

J. polski
s. 4
Durka Janina

 



 
11:30 - 12:15

Chemia
s. 4
Durka Janina

 

Chemia
s. 4
Szydłowski Krzysztof

 

J. polski
s. 4
Durka Janina

 

J.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 



 
12:30 - 13:15

WOS
s. 4
Marczak Barbara

 

J.angielski
s. 4
Karklissiyska Anna

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Historia
s. 4
Szydłowski Krzysztof

 



 
13:25 - 14:10

Geografia
s. 4
Fornalczyk Jolanta

 

Historia
s. 4
Brewińska Anna

 



 

Biologia
s. 4
Godzwon Wioletta

 



 
14:15 - 15:00

WOS
s. 4
Marczak Barbara

 



 



 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy III GA

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 



 



 
08:50 - 09:35



 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Geografia
s. 8
Fornalczyk Jolanta

 

Historia
s. 8
Szydłowski Krzysztof

 



 
09:40 - 10:25



 

Muzyka
s. 8
Cichosz Paweł

 

Biologia
s. 8
Godzwon Wioletta

 

J.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 



 
10:35 - 11:20

Chemia
s. 8
Brewińska Anna

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

J.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 



 
11:30 - 12:15

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

J.niem./ J.hiszp.
s.8 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
12:30 - 13:15

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

Historia
s. 8
Szydłowski Krzysztof

 

J. polski
s. 8
Durka Janina

 

Biologia
s. 8
Godzwon Wioletta

 

WF
s. 8
Lempel-Królak Elżbieta

 
13:25 - 14:10

J.angielski
s. 8
Karklissiyska Anna

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

Lekcja wychowawcza
s. 8
Lempel-Królak Elżbieta

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 

Fizyka
s. 8
Pieniak Monika

 
14:15 - 15:00

Geografia
s. 8
Fornalczyk Jolanta

 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 



 

Matematyka
s. 8
Jagodzińska Beata

 



 
15.05 - 15.50

WOS
s. 8
Marczak Barbara

 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy I LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

WOS
s.10
Marczak Barbara

 

J.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 



 



 



 
08:50 - 09:35

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Historia
s.10
Marczak Barbara

 



 

Informatyka
s.10
Kowalewski Marcin

 

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 
09:40 - 10:25

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 

Matematyka
s.10
Owczarek Eliza

 

Matematyka
s.10
Owczarek Eliza

 
10:35 - 11:20

Geografia
s.10
Fornalczyk Jolanta

 

Chemia

Brewińska Anna

 

WOK
s.10
Rutkowska Elżbieta

 

J.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 
11:30 - 12:15

Lekcja wychowawcza
s.10
Durka Janina

 

Matematyka
s.10
Owczarek Eliza

 

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 

WF
s.10
Lempel-Królak Elżbieta

 

J.angielski
B1
Karklissiyska Anna

 
12:30 - 13:15



 

J.niemiecki
s.10
Janicka Magdalena

 

Biologia
s.10
Bolewicz Agnieszka

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 

Fizyka
s.10
Pieniak Monika

 
13:25 - 14:10



 

Podstawy przedsiębiorczości
s.10
Bieniasz Anna

 

J.angielski
s.10
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s.10
Durka Janina

 



 
14:15 - 15:00



 

Podstawy przedsiębiorczości
s.10
Bieniasz Anna

 



 

Historia
s.10
Szydłowski Krzysztof

 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy II LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45



 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

Biologia - roz.
s. 9
Grochalska Agata

 

Matematyka
s. 9
Owczarek Eliza

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 
08:50 - 09:35

J. polski
s. 9
Burdzań Agnieszka

 

J.niem./ J.hiszp.
s.5 /s.9
M. Janicka / A. Nieradko

 

Biologia - roz.
s. 9
Grochalska Agata

 

Matematyka
s. 9
Owczarek Eliza

 

J. polski
s. 9
Burdzań Agnieszka

 
09:40 - 10:25

J. polski
s. 9
Burdzań Agnieszka

 

geografia - roz.
s. 9
Niedostatkiewicz Wioletta

 

Matematyka
s. 9
Owczarek Eliza

 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

J.niem./ J.hiszp.
s. 9
M. Janicka / A. Nieradko

 
10:35 - 11:20

J.angielski
s.5 /s.9
Karklissiyska Anna

 

geografia - roz.
s. 9
Niedostatkiewicz Wioletta

 

J. polski
s. 9
Burdzań Agnieszka

 

Historia i społeczeństwo
s. 9
Szydłowski Krzysztof

 

J.niem./ J.hiszp.
s. 9
M. Janicka / A. Nieradko

 
11:30 - 12:15

J.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 

Podstawy przedsiębiorczości
s. 9
Bieniasz Anna

 

Lekcja wychowawcza
s. 9
Nieradko Artur

 

Historia i społeczeństwo
s. 9
Szydłowski Krzysztof

 



 
12:30 - 13:15

Biologia - roz.
s. 9
Grochalska Agata

 

Podstawy przedsiębiorczości
s. 9
Bieniasz Anna

 

J.niem./ J.hiszp.
s.5 /s.9
M. Janicka / A. Nieradko

 

J.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 



 
13:25 - 14:10

Biologia - roz.
s. 9
Grochalska Agata

 

Matematyka
s. 9
Owczarek Eliza

 

geografia - roz.
s. 9
Niedostatkiewicz Wioletta

 

J.angielski
s. 9
Karklissiyska Anna

 



 
14:15 - 15:00



 



 

geografia - roz.
s. 9
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 

Plan lekcji dla klasy III LO

Godziny PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00 - 08:45

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 
08:50 - 09:35

J.niem./ J.hiszp.
s.3 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 

Matematyka
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 
09:40 - 10:25

J.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

J.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

Historia
s. 3
Szydłowski Krzysztof

 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 
10:35 - 11:20

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 

J.angielski
s. 3
Karklissiyska Anna

 

WF
B1
Lempel-Królak Elżbieta

 



 

J. polski
s. 3
Burdzań Agnieszka

 
11:30 - 12:15



 

Historia i społeczeństwo
s. 3
Szydłowski Krzysztof

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 

WF

Lempel-Królak Elżbieta

 
12:30 - 13:15



 

Matematyka
s. 3
Owczarek Eliza

 

geografia - roz.
s. 3
Niedostatkiewicz Wioletta

 



 

J.niem./ J.hiszp.
s.3 / s.5
M. Janicka / A. Nieradko

 
13:25 - 14:10



 

J.niem./ J.hiszp.
s. 3
M. Janicka / A. Nieradko

 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 



 



 
14:15 - 15:00



 

Lekcja wychowawcza
s. 3
Owczarek Eliza

 

Biologia - roz.
s. 3
Bolewicz Agnieszka

 



 



 
15.05 - 15.50



 



 



 



 



 
facebook